Горбачев, Ельцин и другие: ..сколько же их, современных Иуд и Геростратов, было? Ю.П.Соломатин, руководитель Киевской областной организации ВУО " Интеллигенция за социализм" 12.03.2011
В канун 20 - летия Всесоюзного референдума 17 марта 1991 года, на котором СОВЕТСКИЙ НАРОД сказал " ДА, Союзу ССР быть", - Центральный Совет РУСО выступил с заявлениями по поводу преступлений Горбачева и Ельцина (
http://kprf.ru/rus_soc/88772.html,
http://kprf.ru/rus_soc/88777.html ). Суть такова: они оба должны понести суровые наказания, которые должны быть определены всенародным трибуналом. И это правильно, товарищи!
Но... настораживает прелестный наив наших российских коллег: нашли двух козлов отпущения. А что, к примеру, наши украинские деятели типа " Кравчук, Плющ и примкнувший к ним Фокин" такого трибунала не заслуживают ( Горбачев пойдет под общественный трибунал. Кто ему составит компанию? 03 марта 2011
www.slavic-europe.eu/index.php/.../39.../9115-2011-03-03-05-25-17, Помним! Мы родом из СССР! 17.03.2010 , Рабочая газета № 48 от 17 марта 2010 г. rg.kiev.ua/page5/article17608) ?
Именно об этом говорилось в Заявлении прошедшей год назад, 13 марта 2010 года, к 19-й годовщине Всесоюзного референдума 17 марта 1991 года, в г.Киеве в актовом зале Компартии Украины научно-практическая конференция "ПОМНИМ! Мы родом из СССР!" (
http://kpu-kiev.org.ua/news.php?message_id=2656 ).
Текст Заявления участников конференции представлен на сайте Киевского ГК КПУ kpu-kiev.org.ua (
http://kpu-kiev.org.ua/index.php?message_id=2657 ).
Да и в каждой бывшей советской республике найдутся такие " герои нашего времени". СПИСОК - то для ТРИБУНАЛА может получиться безразмерным! Вот в ПРИЛОЖЕНИИ первое предложение : « Список 83» народных депутатов Верховной Рады Украинской Советской Социалистической Республики 12-го созыва, членов КПСС, которые 11 июля 1990 года проголосовали « ПРОТИВ» названия « Декларация о государственном суверенитете Украинской Советской Социалистической Республики» и через несколько минут проголосовали « ЗА» название « Декларация о государственном суверенитете Украины».
Поэтому надо изучать, выявлять причины и судить не только и не столько конкретных лиц, к разрущению КПСС и СССР руку приложивших, а само ЯВЛЕНИЕ массового коллективного предательства партийно-государственной номенклатуры всех уровней.
И пусть у этой 5-й колонны внутренних супостатов земля горит под ногами: "Есть, есть Божий суд, наперсники разврата! Есть грозный судия, он ждет!"
ПРИЛОЖЕНИЯ:
« Список 83» народных депутатов Верховной Рады Украинской Советской Социалистической Республики 12-го созыва, членов КПСС, которые 11 июля 1990 года проголосовали « ПРОТИВ» названия « Декларация о государственном суверенитете Украинской Советской Социалистической Республики» и через несколько минут проголосовали « ЗА» название « Декларация о государственном суверенитете Украины».
ФИО
Город или область
Избирательный округ
№
Місце роботи та посада
Андрияка, Александр Александрович
Киевская область
Ирпенский избирательный округ
№ 212
1988 Перший секретар Ірпіньського РК КПУ., 1990 Голова Ірпінської міської Ради народних депутатів, голова виконкому.
Байрака, Михаил Николаевич
Днепропетровская область
Дзержинский избирательный округ
№ 089
заступник генерального директора з економічних питань металургійного комбінату "Криворіжсталь" ім. В.І. Леніна.
Баталов, Валерий Гаязович
Ровненская область
Здолбуновский избирательный округ
№ 338
член бюро Остроз. РК КПУ; депутат районної Ради. Редактор газети «Зоря комунізму»
Белый, Василий Павлович
Ровненская область
Дубновский избирательный округ
№ 334
Голова Дубнівської міської Ради, делегат XXVII з'їзду КПУ;
Богатырёва, Раиса Васильевна
Донецкая область
Краматорский избирательный округ
№ 127
заст. головного лікаря Краматорської міської лікарні, член оргкомітету по створенню СПУ; депутат районної Ради.
Бойко, Богдан Фёдорович
Тернопольская область
Подволоческий избирательный округ
№ 361
Перший Заст. голови виконкому Тернопільської обласної Ради.
Бондарчук, Андрей Иванович
Волынская область
Гороховский избирательный округ
№ 044
Власний кореспондент газети "Голос України" по Волинській обл.
Валеня, Иван Юрьевич
Харьков
Комсомольський избирательный округ
№ 372
завідуючий науково-дослідним відділом Харківського авіаційного інституту.
Васильев, Василий Иванович
Донецкая область
Красноармейский городской избирательный округ
№ 129
Гірничий робітник очисного вибою шахти ім.Стаханова ВО "Красноармійськвугілля"..
голова страйкового комітету шахти.
Васильева, Галина Ивановна
Киевская область
Белоцерковский городской избирательный округ
№ 208
Заст. голови виконкому Білоцерківської міської Ради.
Виноградский, Максим Павлович
Николаев
Ленинский избирательный округ
№ 282
Начальник відділу внутрішніх справ виконкому Ленінської районної Ради народних депутатів м.Миколаїв. член РК КПУ ; депутат районної Ради.
Герц, Иван Иванович
Закарпатская область
Перечинский избирательный округ
№ 173
голова правління орендної асоціації "Закарпатліс".
Гусев, Виктор Иванович
Донецкая область
Кировский избирательный округ
№ 113
Директор середньої школи N 92 м.Донецька. депутат міської Ради.
Дашивец, Григорий Арсентьевич
Донецкая область
Словянский избирательный округ
№ 152
Головний зоотехнік, голова правління колгоспу ім. XXII з'їзду КПРС,
Дзюба, Николай Григорьевич
Киев
Оболонский избирательный округ
№ 011
? Водій АТП 13070 м. Київ.
Дорошенко, Иван Кириллович
Донецкая область
Будённовский избирательный округ
№ 109
Робітник по ремонту гірничих виробок шахти "Мушкетівська" ВО "Донецьквугілля", член парткому шахти, голова методради політпросвіти.
Драч, Иван Фёдорович
Львовская область
Артёмовский избирательный округ
№ 259
Перший секретар правління Київської письменницької організації. Голова ради товариства "Україна".
Дубров, Леонид Васильевич
Днепропетровская область
Днепровский избирательный округ
№ 085
Перший секретар Дніпродзержинського МК КПУ.
Эйсмонт, Владимир Ефимович
Киевская область
Белоцерковский избирательный округ
№ 216
Генеральний директор Білоцерківського агропромислового комбінату "Рось".
Иваничук, Роман Иванович
Львовская область
Дрогобычский избирательный округ
№ 265
ст. редактор журналу "Дзвін" ("Жовтень").
Игнатенко, Владимир Владимирович
Кировоградская область
Гайворонский избирательный округ
№ 231
Директор Перегонівського цукрокомбінату Голованівського р-ону, нині Агропромислова фірма "Ятрань".депутат Сільської Ради.
Истратенко, Николай Васильевич
Днепропетровская область
Заводской избирательный округ
№ 086
бригадир, рейкобалковий цех Дніпровського металургійного комбінату ім. Дзержинського.
Капштик, Иван Маркович
Киевская область
Броварский избирательный округ
№ 210
Директор Київської птахофабрики.
Карпенко, Виталий Опанасович
Киев
Приречный избирательный округ
№ 014
1979 Відповідальний секретар журналу "Комуніст України".
1980 Інструктор сектору газет і журналів ЦК КПУ.
1985 Редактор газети "Вечірній Київ".
Кельман, Дмитрий Иванович
Закарпатская область
Мукачевский избирательный округ
№ 172
Голова агроторгового підприємства-колгоспу імені Леніна Мукачівського району,
Кислый, Павел Степанович
Киев
Промышленный избирательный округ
№ 015
Заст. директора Інституту надтвердих матеріалів АН УРСР м. Київ.
Кинах, Анатолий Кириллович
Николаевська область
Корабельный избирательный округ
№ 284
начальник виробничо-диспетчерського відділу суднобудівного заводу "Океан", м.Миколаїв
Коваленко, Николай Митрофанович
Киевская область
Баришевский избирательный округ
№ 215
Перший секретар Баришівського РК КПУ., член ОК КПУ; депутат районної Ради
Ковинько, Анатолий Иванович
Полтавская область
Хорольский избирательный округ
№ 331
Другий секретар Полтавського обкому КПУ; делегат з'їздів КПУ; депутат ВР УРСР та обласної Ради.
Колесник, Сергей Виталиевич
Донецкая область
Торезский избирательный округ
№ 143
Прохідник підземний, шахта "Червона Зірка", м.Торез
Корж, Анатолий Владимирович
Днепропетровская область
Бабушкинский избирательный округ
№ 076
Конструктор, майстер, ст. інженер, токар-карусельник
Дніпропетровського заводу важких пресів.
Корнеев, Альберт Васильевич
Донецкая область
Ворошиловский избирательный округ
№ 110
Доцент кафедри філософії Донецького політехнічного інституту.
Костюк, Александр Власович
Ровненская область
Дубровицкий избирательный округ
№ 337
завідуючий травматологічним відділенням Дубровицької центральної районної лікарні.
Котик, Богдан Дмитриевич
Львов
Радянский избирательный округ
№ 262
Голова виконкому Львів, міськ. ради.
Лебедик, Пётр Васильевич
Херсонская область
Новокаховский избирательный округ
№ 396
Токар Каховського заводу електрозварювального устаткування., член Херсонського обкому КПУ.
Лобенко, Анатолий Александрович
Одесса
Черноморский избирательный округ
№ 302
Головний лікар Чорноморської центральної клінічної лікарні на водному транспорті, член парткому Чорноморського морського пароплавства; депутат міської Ради.
Мазур, Юлий Маркович
Одесса
Илличёвский избирательный округ
№ 295
1982 Редактор Одеської обласної газети "Знамя коммунизма".
Мартынчук, Василий Иосифович
Киевская область
Фастовский избирательный округ
№ 214
1972 Голова колгоспу імені П.М.Буйка; депутат районної Ради.
Маслюк, Геннадий Евгеньевич
Донецкая область
Петровский избирательный округ
№ 115
1982 Електрослюсар підземний, гірничий майстер шахти ім. Челюскінців ВО "Донецьквугілля".секретар парторганізації дільниці, член МК КПУ.
Мельник, Николай Евтихиевич
Винницкая область
Тульчинский избирательный округ
№ 037
Голова колгоспу імені Леніна с. Липівка, Томашпільського району. член РК та ОК КПУ; депутат сільської, районної та обласної Рад.
Михайлюк, Василий Петрович
Киевская область
Васильковский избирательный округ
№ 211
Перший секретар Васильківського МК КПУ.
Завідуючий відділом соціального забезпечення виконкому Васильківської міської Ради. депутат міської Ради.
Мокин, Борис Иванович
Винницкая область
Ленинский избирательный округ
№ 023
Ректор Вінницького філіалу Київського політехнічного інституту
Мороз, Александр Владимирович
Николаев
Заводской избирательный округ
№ 283
Начальник юридичного бюро Миколаївського заводу "Кристал"
Мороз, Александр Александрович
Киевская область
Таращанский избирательный округ
№ 224
Зав. відділом сільського господарства Київського ОК КПУ.
СПУ, засновник та голова партії; депутат обласної Ради.
Московка, Владимир Николаевич
Харьков
Ленинский избирательный округ
№ 365
начальник цеху, інженер по інструменту Харківського дослідно-експериментального заводу "Індекс".
Науменко, Николай Викторович
Хмельницкая область
Центральный избирательный округ
№ 404
Ст. викладач військової психології та педагогіки Хмельницького вищого командного артилерийського училища ім. Маршала артилерії Яковлева.
Негода, Владимир Фёдорович
Днепропетровская область
Марганецкий избирательный округ
№ 095
Директор заводу "Кварцит" м. Орджонікідзе
Нечипоренко, Александр Лаврович
Киевская область
Киево-Святошинский избирательный округ
№ 220
Адвокат Київської міської колегії адвокатів. Віце-прензидент Спілки адвокатів України.
Николаенко, Иван Андреевич
Киевская область
Мироновский избирательный округ
№ 222
1985 Перший секретар Миронівського РК КПУ.
Павленко, Феликс Емельянович
Кировоградская область
Александрийский городской избирательный округ
№ 228
1989 Генеральний директор науково-виробничого об'єднання "Олександрійський електромеханічний завод".
Панченко, Владимир Евгеньевич
Кировоградская область
Ленинский избирательный округ
№ 225
1985 Відповідальний секретар обласної організації Спілки письменників України.; депутат обласної Ради; член Спілки письменників СРСР.
Филипчук, Владимир Мефодиевич
Ровно
Октябрьский избирательный округ
№ 333
1985 Ст. викладач, доцент Українського інституту інженерів водного господарства м. Рівне.
Пирог, Любомир Антонович
Ивано-Франковская область
Рогатинский избирательный округ
№ 203
1973 Керівник відділення терапевтичної нефрології, заст. директора з наукової роботи Київського науково-дослідного інституту урології та нефрології.
Пивень, Николай Иванович
Донецкая область
Макеевский-Радянский избирательный округ
№ 132
1980 Голова колгоспу ім.118 загиблих комунарів Шахтарського р-ну, Донецької обл. депутат обласної Ради.
Подьяблонский, Михаил Иванович
Донецкая область
Мариупольский-Ильичёвский избирательный округ
№ 136
Заступник голови профкому металургійного комбінату ім.Ілліча
Пискун, Александр Ильич
Сумы
Заречный избирательный округ
№ 342
заступник завідуючого кафедрою історії, секретар парторганізації кафедри суспільних наук Сумського філіалу Харківського політехнічного інституту.
Плющ, Иван Степанович
Киевская область
Макаровский избирательный округ
№ 221
1984 перший заступник голови виконкому Київської обласної Ради., 1990 Голова Київської обласної Ради.
Поличко, Андрей Васильевич
Закарпатская область
Виноградовский избирательный округ
№ 170
1990 Голова Виноградівської районної Ради народних депутатів, голова виконкому.
Правденко, Сергей Макарович
Днепропетровская область
Самарский избирательный округ
№ 083
1983 Газета "Радянська Україна". 1990 Головний редактор газети ВР України "Голос України".
Пулинец, Павел Николаевич
Херсонская область
Белозёрский избирательный округ
№ 397
1982 Розмелювач, сушильник, вантажник, секретар комітету ЛКСМУ фабрики фільтруючих паперів м. Цюрупинськ., 1989 Голова Херсонського військово-патріотичного центру "Інтернаціоналіст".
Пушик, Степан Григорьевич
Ивано-Франковская область
Коломыйский избирательный округ
№ 199
1987 Керівник літературної студії Івано-Франківського педінституту.
Романюк, Василий Сергеевич
Хмельницкая область
Ярмолинецкий избирательный округ
№ 415
ВПШ при ЦК КПУ, Перший секретар Ярмолинецького РК КПУ; голова Ярмолинецької районної ради народних депутатів, голова виконкому.
Рябченко, Николай Андреевич
Днепропетровская область
Довгинцевский избирательный округ
№ 090
Директор Криворізького цементно - гірничого комбінату., член бюро РК, пропагандист; депутат міської Ради;
Савчук, Анатолий Яковлевич
Винницкая область
Шаргородский избирательный округ
№ 038
директор Гніванського з-ду "Спецзалізобетон" Тиврівського району, Вінницької обл.
Семенец, Сергей Владимирович
Черниговская область
Борзнянский избирательный округ
№ 443
1987 інструктор, Другий, Перший секретар Ічнянського РК ЛКСМУ. депутат районної Ради.
Серебрянников, Юрий Филиппович
Донецкая область
Калининский избирательный округ
№ 111
зав, лабораторією Всесоюзного НДПКТІ вибухозахищеного та рудничного устаткування м. Донецьк.
Симоненко, Валентин Константинович
Одесса
Малиновский избирательный округ
№ 297
1983 Голова виконкому, голова Одеської міської Ради народних депутатів.
Ситник, Виктор Петрович
Полтавская область
Оржицкий избирательный округ
№ 329
Перший заступник міністра сільського господарства України.
член ЦК КПУ, член Укрпрофради.
Сметанин, Владимир Ильич
Днепропетровская область
Кировский избирательный округ
№ 080
1987 Начальник тунельного загону N 38 проектно-будівельного об'єднання "Дніпрометробуд".
Спасский, Александр Николаевич
Донецкая область
Марьянский избирательный округ
№ 150
Головний лікар Новомихайлівської дільничої лікарні Мар'їнського району.
Степенко, Василий Иванович
Полтавская область
Полтавский избирательный округ
№ 330
1977 Голова колгоспу ім. Воровського.
1987 Перший секретар Полтавського РК КПУ.
Толстоухов, Анатолий Владимирович
Донецкая область
Волноваский избирательный округ
№ 148
1986 - слухач ВПШ, м. Київ; 1988 - заст. ред. газ. "Прапор працi", м. Волноваха;
Усатенко, Владимир Иванович
Харьковская область
Красноградский избирательный округ
№ 389
Головний енергетик Красноградської дослідної станції науково-виробничого об'єднання по кукурудзі "Дніпро".
Хилюк, Алексей Алексеевич
Житомирская область
Бердичевский избирательный округ
№ 156
1987 Голова виконкому Бердичівської міської Ради. депутат міської та обласної Рад.
Ходоровский, Георгий Иванович
Черновецкая область
Ленинский избирательный округ
№ 430
проректор Чернівецького медичного інституту.1987 Радник ректора Кабульського медінституту; заст. голови комісії по інтернаціональному і патріотичному вихованню при Чернівецькому ОК КПУ; депутат міської Ради.
Хоменко, Николай Григорьевич
Сумская область
Конотопский избирательный округ
№ 345
1975 Зав. відділом організаційної та партійної роботи, Другий секретар Сумського ОК КПУ. 1982 Секретар Президії ВР УРСР; керівник Секретаріату ВР України.
Чародеев, Александр Васильевич
Донецкая область
Пролетарский избирательный округ
№ 116
заст. головного інженера, секретар парторганізації шахти ім. 60-ти річчя Радянської України.
Чепурной, Анатолий Григорьевич
Харьковская область
Купьянский избирательный округ
№ 380
1977 Голова колгоспу "Зоря". член Борівського райкому КПУ, депутат сільської ради.
Шевченко, Владимир Петрович
Запорожская область
Бердянский городской избирательный округ
№ 186
ст. майстер, інженер-технолог, слюсар-налагоджувальник заводу "Азовкабель".
Шкарбан, Николай Иванович
Полтавская область
Кобеляцкий избирательный округ
№ 327
1975 Перший секретар Кобеляцького РК КПУ1983 Голова колгоспу "Радянський" Кобеляцького р-ону.
Щербина, Владимир Александрович
Харьковская область
Радянский избирательный округ
№ 375
1974 Завідуючий кафедрою математичної фізики і обчислювальної математики Харківського державного університету., депутат районної та обласної Рад.
Юхновский, Игорь Рафаилович
Львов
Личаковский избирательный округ
№ 263
1990 Директор інституту фізики конденсованих систем АН УРСР.
Яковишин, Леонид Григорьевич
Черниговская область
Козелецкий избирательный округ
№ 444
1970 Директор Бобровицького радгоспу-технікуму Чернігівська обл.
Місце роботи та посада , партійність вивірені за « Списком народних депутатів Української РСР дванадцятого скликання», складеним в лютому 1991 року Комісією мандатною та з питань депутатської етики ( Держкомархів України, Фонд № Р-1, опис № 4-л, одиниця зберігання № 374 – на 48 аркушах) та звірено з даними Асоціації народних депутатів України ( "Верховна Рада України дванадцятого скликання 1990-1994 роки. Видавництво "Кий".1998
http://www..rada.gov.ua/zakon/new/DEPUTAT1/spisok1.htm )."